1959 yılında Gemlik'te faaliyetlerine başlayan Okay Zeytincilik, sektöründe 50 yılı aşan tecrübesiyle Türk zeytinciliğinde saygın bir konumda yer almaktadır. AR-GE çalışmalarına büyük önem veren firma, tuzsuz zeytin üretimini başarıyla gerçekleştirerek Türkiye'de bir ilke imza atmayı da başarmıştır.  Okay Zeytincilik zaman içerisinde yatırımlarını artırarak Gemlik bölgesinden topladığı zeytinleri işlemeye de başlamıştır. Zeytinyağı üretimini kendine ait modern tesislerinde  gerçekleştiren firmamız, ürünlerini Türkiye'nin her bölgesindeki müşterilerine ulaştırmaktadır. Kaliteli ürünleriyle pazarda yer alan Okay Zeytincilik, zeytin ve zeytinyağının insan sağlığında çok önemli bir yer tuttuğunun bilinciyle kullandığı teknolojiyi sürekli yenilemektedir. Okay Zeytincilik , doğanın insanlara bahşettiği zeytini ve zeytinyağını sofralara en sağlıklı ve lezzetli şekilde sunabilmek için her gün memnuniyetle daha fazla mesai vermektedir.

 

Gemlik Orhangazi yolu üzerinde 1500 m2 alanda tüm türkiye'ye hizmet veriyoruz. 15 porsoneli ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

 

Oksijen 68 otobanı Gemlik İstikameti

Okay Zeytinleri olarak ürünlerimizi bir çok müşteri ile tanıştırmak için her geçen gün yeni ürünlere yeni şubelere yer vermekteyiz. Oksijen 68 Otobanı Gemlik istikameti üzerinde 15 Ağustos 2017 tarihinde Oksijen otobanında ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile devam etmekteyiz. Mutlu müşteri anlayışı ile yeni şubemizde siz değerli müşterilerimizi görmekten mutluluk duyarız.